FURNITURE / Chairs and Stools / Step stool 16583099
nr 1658 3099
STEP STOOL
1950s. Height: 61 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 61 cm
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday November 18 2024
at 18:57:55
500 kr
600 kr